Written by 9:41 pm Survival Views: 0

Gear Up: Recent Survival Gear for March 2023

Ostrza Miller Bros M-4

UWAGI
To nie jest nóż. To jest nóż! Miller Bros Blades to coś, co dzieje się, gdy grupa twórców słucha ich serc i działa zgodnie z nimi. Koncentrując się na przebudowanych nożach i mieczach, tworzą produkt o oszałamiającej estetyce, który można poddać próbie bez obawy o uszkodzenia. M-4 to poważny siekacz z zaostrzonym od tyłu ostrzem zaprojektowanym do cięcia bez względu na to, w którą stronę się obraca. Złożony ze stali Z-Wear PM, ma trwałość i wytrzymałość, które przewyższają wiele standardowych gatunków stali nierdzewnej. Pochwa została zaprojektowana tak, aby wytrzymać wszelkie uderzenia, na jakie może być narażona, i jest wyposażona w skórzany system nośny z tyłu, dzięki czemu możesz stylowo kołysać M-4 w terenie. A przy całkowitej długości 26 cali nigdy nie będziesz musiał się martwić o przedostanie się przez gęstą roślinność, obróbkę drewna opałowego lub powstrzymywanie hordy zombie.

DŁUGOŚĆ OSTRZA
16 cali

Sugerowana cena detaliczna
2100–2400 USD

Adres URL
millerbrosblades.com

Lester River Bushcraft LRB M1951 – kurtka polowa Boreal

ZABARWIENIE
Liście/Oliwkowo-zielony, Szary

Sugerowana cena detaliczna
350 $

Adres URL
lrbushcraft.com

UWAGI
Zainspirowana kurtką polową M-1951 wydaną przez armię amerykańską, kurtka LRB M1951 – Boreal Field Jacket ulepsza projekt o kilka unikalnych dodatków. Zaprojektowana i wykonana ręcznie przez firmę zlokalizowaną w północnych lasach Minnesoty, ta kurtka została stworzona, aby wytrzymać niektóre z najbardziej ekstremalnych warunków zimowych. Wykonana z najwyższej jakości wełny, zapinana na wysokiej jakości zatrzaski i wyposażona w liczne kieszenie z kordury 200 den, kurtka ma tyle samo funkcjonalności, co wytrzymałości. Zewnętrzne kieszenie zapewniają łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych rzeczy, a wewnętrzne kieszenie zapewniają bezpieczeństwo i ciepło wrażliwych przedmiotów. Wykonany głównie z wełny, jest naturalnie trudnopalny, ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe i może utrzymywać użytkownika w cieple, nawet gdy jest mokry. Zbudowany z myślą o trwałości, tutaj, w USA, przez utalentowanych rzemieślników i kobiety.

Spodnie Pnuma Pathfinder

KOLOR
Dębnik

Sugerowana cena detaliczna
120 $

Adres URL
pnumaoutdoors.com

UWAGI
Spodnie outdoorowe mają tendencję do wyróżniania się jako takie, zwykle zakryte kieszeniami i zaprojektowane z myślą o wszystkich tych oddalonych miejscach. Dla wielu entuzjastów outdooru oznacza to posiadanie dwóch zupełnie różnych szaf: jednej do rekreacji i drugiej do załatwiania spraw w mieście. Spodnie Pathfinder firmy Pnuma idą w nieco innym kierunku, projektując spodnie, które wytrzymają najbardziej wymagające górskie wędrówki, a jednocześnie oferują estetykę odpowiednią na dzień w biurze. Nylon rozciągliwy w czterech kierunkach jest trwały, szybko odprowadza wilgoć i jest przegubowy dla maksymalnego zakresu ruchu. Głębokie przednie i tylne kieszenie pomieszczą niezbędne przedmioty codziennego użytku i zapewnią bezpieczeństwo wszystkim podręcznym kosztownościom. Są to spodnie wykonane i zaprojektowane przez ludzi, którzy rozumieją rygory outdooru i nieustannie poszukują sposobów na poprawę tego, jak ich klienci doświadczają tego.

Hults Bruk The Almike

WAGA
1,75 funta

Sugerowana cena detaliczna
169 $

Adres URL
hultsbruk1697.se

UWAGI
„Bruk” to po szwedzku „fabryka”, a fabryka Hults od ponad trzech stuleci wykuwa stalowe siekiery. Dzięki dosłownie setkom lat doświadczenia, na którym można się oprzeć, Almike jest uniwersalnym narzędziem o ogromnym potencjale. Od obróbki drewna na kemping lub do przetrwania, po kształtowanie krajobrazu wokół domu, prawie 3-calowa ostra jak brzytwa krawędź tnąca szybko wykona każde zadanie. Głownia topora jest ręcznie kuta ze szwedzkiej stali topora i hartowana, aby utrzymać ostrze nawet po wielokrotnym ostrzeniu. Głowica poczerniała, aby jeszcze bardziej chronić przed korozją, a ręcznie polerowana krawędź tnąca pozwala bez wysiłku ślizgać się po drewnie — przy każdym zamachu poczujesz jakość wykonania. Do każdej siekiery dołączona jest skórzana pochwa z szlufką do zawieszenia na pasku, a 16-calowa rękojeść z amerykańskiego hikory jest kondycjonowana olejem lnianym i profesjonalnie wygrawerowanym logo Hults Bruk.

Komórkowa kamera obserwacyjna Moultrie Mobile Edge

REZOLUCJA
33 megapiksele

Sugerowana cena detaliczna
100 $

Adres URL
moultriefeeders.com

UWAGI
Większość z nas nie może siedzieć cały dzień i obserwować określonego obszaru w poszukiwaniu stworzeń lub intruzów. Ale ciągłe sprawdzanie fotoradaru często wiąże się z kilkoma komplikacjami. Odwiedzaj obszar zbyt często i prawdopodobnie odstraszysz swój cel. Jedź zbyt rzadko i możesz nie uzyskać odpowiednich zdjęć, kiedy ich potrzebujesz. Moultrie rozwiązuje ten dylemat, oferując niedrogie, zdalne rozwiązanie. Z podstawową subskrypcją, która sprawi, że sekretarz Hamilton się uśmiechnie, zdjęcia i filmy można pobrać na telefon komórkowy bez względu na to, gdzie jesteś w kraju. Wbudowana pamięć eliminuje potrzebę stosowania kart SD, a nieograniczone miejsce w chmurze jest dostępne w ramach ulepszonej subskrypcji. Oglądaj zdjęcia w rozdzielczości 33 megapikseli i filmy w rozdzielczości 720p, w dzień iw nocy. Diody LED na podczerwień pomagają uchwycić nocne obrazy z odległości do 80 stóp, a kamera może działać do 12 miesięcy, zanim konieczna będzie wymiana baterii.

Krok 22 Pień tamarynowy

POJEMNOŚĆ
18,5 litra

Sugerowana cena detaliczna
90 $

Adres URL
step22gear.com

UWAGI
Posiadanie niezawodnego, solidnego pojemnika jest czymś, co większość ludzi pomija jako niezbędne, dopóki nie stanie się potrzebne. Przedmioty stają się rozczochraną, niezorganizowaną stertą w przypadku braku przechowywania. Krok 22 ma na celu rozwiązanie tego problemu poprzez stworzenie kilku naprawdę wytrzymałych opcji przechowywania, a bagażnik Tamarin właśnie to robi. Zbudowany z 500 den CRAWL (Coated Rugged All-Weather Layer) tworzy sztywną, ale elastyczną torbę, zdolną do przechowywania ciężkich narzędzi lub ochrony wrażliwej elektroniki. Uchwyty ze wszystkich stron umożliwiają szybkie wyjmowanie bez względu na miejsce przechowywania i są wzmocnione, aby przenosić ciężkie ładunki bez pękania. Jako bonus, część każdego dolara wydanego w Kroku 22 jest przeznaczona na ochronę dzikiej przyrody. W tym przypadku dochody przeznaczane są na pomoc wysoce zagrożonym wyginięciem tamarynom bawełnianym z Kolumbii, co jest godne podziwu.

Zaangażowanie Cold Steel

DŁUGOŚĆ OSTRZA
3,5 cala

Sugerowana cena detaliczna
250 $

Adres URL
coldsteel.com

UWAGI
Noże mogą równie dobrze być najbardziej użytecznym narzędziem, jakie kiedykolwiek stworzono. Siekanie, przebijanie i krojenie to funkcje o niezliczonych zastosowaniach. Stałe ostrza mają swoje miejsce, ale w wielu przypadkach noszenie nieruchomego kawałka zaostrzonej stali w pochwie paska, aby mógł go zobaczyć cały świat, jest niepraktyczne i potencjalnie nielegalne. W tym miejscu naprawdę błyszczą składane noże, takie jak 3,5-calowy Engage firmy Cold Steel. Mniej niż 5 cali długości, gdy ostrze jest złożone, pasuje ciasno do większości kieszeni, poza zasięgiem wzroku i poza umysłem przypadkowego obserwatora. W pełni rozciągnięty, nieco ponad 8 cali, Engage staje się poważnym narzędziem do wykonywania wszelkiego rodzaju zadań. Chroniony znakiem towarowym system blokowania Atlas firmy Cold Steel utrzymuje ostrze w bezpiecznym miejscu, dopóki nie będzie gotowe do ponownego odłożenia. Wykonane ze stali nierdzewnej S35VN zapewniającej odporność na korozję, wytrzymałość i zachowanie krawędzi.

Zestaw Minelab Vanquish 540 Pro

WAGA
2,8 funta

Sugerowana cena detaliczna
499 $

Adres URL
minelab.com

UWAGI
Chociaż jest to naprawdę fajne przedsięwzięcie, lokalizowanie metalowych przedmiotów to nie tylko cel poszukiwaczy skarbów. Pod ziemią znajdują się niezliczone kable miejskie, przewody elektryczne i gazowe, które mogą spowodować poważne spustoszenie, jeśli zostaną przypadkowo przerwane. Burze i powodzie mogą zmienić te zagrożenia w jednej chwili. Jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że w krajach na całym świecie mogą znajdować się miliony niewyjaśnionej amunicji. To sprawia, że ​​przystępna cenowo linia wykrywaczy metali Vanquish firmy Minelab jest produktem wartym uwagi. W szczególności Vanquish 540 Pro Pack jest wyposażony w dwie wodoodporne cewki o różnych rozmiarach, aby sprostać różnym zadaniom poszukiwawczym, zestaw słuchawkowy Bluetooth i akumulatory. Technologia Muli-IQ firmy Minelab umożliwia użytkownikowi skanowanie wielu metali w różnych glebach jednocześnie, a wyświetlacz ułatwia przeciętnemu użytkownikowi szybkie zorientowanie się, co jest wykrywane. Solidny, wodoodporny i lekki, to potężne narzędzie do wykrywania metali.

Lżejszy pancerz Thyrm PyroVault 2.0

ZABARWIENIE
Arid, Desert Hunter, Transitional MC, Urban, Woodland, Woodland Hunter

Sugerowana cena detaliczna
35 $

Adres URL
thyrm.com

UWAGI
Ogień jest prawdopodobnie najważniejszym narzędziem przetrwania, zwłaszcza gdy temperatura gwałtownie spada. Jednym z nieporozumień, które wywołują pożar, jest to, że noszenie zapalniczki z łatwością rozwiąże ten problem. Problem z iskrami i butanem polega na tym, że niska temperatura poważnie ogranicza jego zdolność do prawidłowego świecenia. Zapalniczki Zippo omijają ten problem za pomocą knota; jednak trzymanie się metalowej obudowy Zippo w niskich temperaturach może być receptą na zamrożenie kontaktowe. Thyrm rozwiązuje ten problem z nową i ulepszoną wersją ich Pyro Vault. Biorąc wkład Zippo i umieszczając go w Pyro Vault Thyrm, uzyskasz natychmiastowy ogień w trwałym i przyjaznym dla palców egzoszkielecie. Jego pełna uszczelka chroni elementy przed żywiołami, otwór na smycz zapewnia lepsze trzymanie w terenie, a w zestawie znajduje się zwitek Tinder-Quick, którego można użyć do rozpalenia ognia w bezdrożach.

Garmin Fenix ​​7 — szafirowa edycja solarna

WYMIAR SPRAWY
42mm, 47mm, 51mm

Sugerowana cena detaliczna
900 $

Adres URL
garmin.com

UWAGI
Nie zwykły, zwykły inteligentny zegarek. Oprócz mierzenia czasu jest to osobisty trener, narzędzie nawigacyjne, stacja pogodowa i wiele więcej. Ta imponująca technologia jest wyposażona w funkcje, które obejmują szeroki zakres zajęć sportowych i treningów fitness, a także wykorzystuje czujniki biometryczne, aby pomóc w optymalizacji ogólnego stanu zdrowia. Po sparowaniu z telefonem subtelnie powiadamia o otrzymaniu wiadomości i może synchronizować się z kalendarzem, aby przypominać o ważnych wydarzeniach lub nadejściu paczki. Śledź zapasy, otrzymuj alerty pogodowe i ostrzegaj służby ratownicze o sytuacji awaryjnej, lista funkcji jest dość obszerna. To, co naprawdę czyni ten inteligentny zegarek wyjątkowym na tle innych, to fakt, że firma Garmin znalazła sprytny sposób na wydłużenie i tak już długiej żywotności baterii poprzez wbudowanie ogniw słonecznych w tarczę zegarka. Więc kiedy jesteś aktywny lub po prostu wychodzisz na cały dzień, zegarek łapie trochę promieni i ładuje zapasową baterię.

SpyBriefing Premium 64 zestaw posiłków

OKRES TRWAŁOŚCI
25 lat

Sugerowana cena detaliczna
197 $

Adres URL
premiumsurvivalfood.com

UWAGI
W dzisiejszych czasach istnieje ogromny wybór odwodnionej lub liofilizowanej żywności. Niektóre z nich trzymają się lepiej niż inne. Żywność przetrwania firmy Spy Briefing została poddana wielu testom i przemyślana w każdym zestawie posiłków, aby zmaksymalizować świeżość i trwałość. Jason Hanson, były oficer CIA, chciał stworzyć produkt, któremu mógłby ufać, że zapewni wyżywienie i zdrowie jego rodzinie, gdyby zaszła taka potrzeba. Każda saszetka wystarcza na osiem porcji, a pojedynczy zestaw zawiera 64 porcji, w tym obiad z patelni z wołowiną, ryżem cajun i fasolą, włoskim makaronem marinara, południowo-zachodnim kurczakiem i ryżem, mączką z wołowiny BBQ, patelnią ryżową taco, gulaszem, ryżem karaibskim i fasolą , i parę dodatków. Zestawy można zamawiać w większych ilościach, aby otrzymać obniżoną cenę, a Hanson dodaje nawet kilka przydatnych lektur, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat gotowości.

Zredagowano uderzenia wskaźnika pojemnika z amunicją

ETYKIETY
.223/5,56, 9 mm, 300 Zaciemnienie

Sugerowana cena detaliczna
5 $

Adres URL
redactedllc.com

UWAGI
Jak przechowujesz amunicję? Czy pudła losowych kalibrów są ułożone w kącie sypialni? A może są w przypadkach, które musisz dwukrotnie sprawdzić za każdym razem, gdy idziesz na strzelnicę. Alternatywnym rozwiązaniem nieporozumień w puszkach z amunicją jest uporządkowanie ich za pomocą atrakcyjnej etykiety. Ammo Can Indicator Slaps firmy Redacted nie tylko utrzymają twoje mosiężne kaczki w zorganizowanym rzędzie, ale będą świetnie wyglądać. Etykiety są atrakcyjne, można po nich pisać markerami lub pisakami i można je czyścić, aby umożliwić wielokrotne ponowne etykietowanie. Zamów je według własnych potrzeb, w różnych kalibrach i ilościach.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close