Written by 5:27 pm Wealth Building Views: [tptn_views]

10 great ideas for couples to become profitable together

Chcesz zaoszczędzić na wakacje, dużą imprezę, a nawet ważny cel życiowy, taki jak depozyt na dom? Zarabianie pieniędzy jako para może być fajnym sposobem na wspólne spędzanie czasu podczas pracy nad wspólnym celem. Zebraliśmy kilka pomysłów dla par na wspólne zarabianie pieniędzy.

Chociaż wiele z nich może również działać dla singli, dzielenie się doświadczeniem z wybraną osobą dodaje dodatkowej dawki zabawy – i nigdy nie wiadomo, może to być bardzo lukratywne!

Zajrzyj i powiedz nam, które z nich wypróbowałeś lub spróbujesz.

1. Tajemnicze zakupy

Zakupy para okien

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wieczorne wyjście lub pobyt w hotelu, tajemnicze zakupy mogą być świetnym pomysłem na zarobienie pieniędzy dla Ciebie i Twojej ulubionej osoby.

W większości przypadków (nie we wszystkich) tak naprawdę nie otrzymasz zapłaty, ale będziesz mógł cieszyć się darmowymi posiłkami w restauracjach, pobytami w hotelach i napojami w barach.

Różne firmy Mystery Shopping zapewnią Ci różne zadania, w zależności od tego, kim są ich klienci. Jeśli ty i twój partner zapiszecie się na tajemnicze zakupy, możecie otrzymać różne zadania – co oznacza podwojenie gratisów!

Możemy pokazać Ci tutaj, jak zdobyć pracę jako tajemniczy klient i wiele gratisów.

2. Zarabiaj na korepetycjach

Młody męski nauczyciel uczy młodego chłopca

Jeśli ty i twój partner macie te same umiejętności lub pasje, co powiesz na nauczanie ich innych i pobieranie opłat za swoje usługi?

Czy grasz na instrumencie muzycznym? Lub mówić w innym języku? Być może Twoim talentem jest pisanie lub garncarstwo?

Niezależnie od twoich umiejętności, możesz zarabiać na tym, udzielając korepetycji ludziom lub grupom i naliczając opłaty za godzinę. A jeśli dwóch z was przyjmie różnych uczniów lub nawet rodzeństwo, możecie zarobić podwójnie.

Jedną z opcji może być założenie małej firmy oferującej korepetycje, umożliwiającej wspólną pracę w zakresie marketingu i administracji, przy jednoczesnym przyjmowaniu klientów osobno lub razem.

Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jak zarobić nawet 80 funtów na godzinę korepetycji.

3. Zarabiaj na wynajmie

Ludzie biznesu trzymający modelowy dom i klucze

Czy ty i twój partner macie wolny pokój? Jeśli tak, dlaczego nie zmienić go w maszynę do zarabiania pieniędzy, wynajmując go?

Wynajem krótkoterminowy oznacza, że ​​wybierasz, kto zostaje i na jak długo, lub jeśli chcesz mieć mieszkanie lub współlokatora na dłuższy okres, możesz wybrać opcję dłuższego najmu. Cokolwiek wybierzesz, jest to naprawdę dobry sposób na zarabianie pieniędzy dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenie o swoim pokoju na Easyroommate, Spareroom lub Gumtree lub zapłacić agentowi nieruchomości, aby zajął się wszystkim za Ciebie. Zapoznaj się z naszym pełnym artykułem na temat wynajmu pokoju tutaj.

Ewentualnie, jeśli znajdujesz się w pożądanej lokalizacji, dlaczego nie rozważyć wynajęcia swojej przestrzeni na Airbnb? Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu dla turystów tutaj.

Pamiętaj, że jeśli lubisz swoją prywatność i nie możesz znieść myśli o dzieleniu łazienki i/lub kuchni z nieznajomym, to prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Istnieje jednak wiele innych sposobów zarabiania na wynajmie bez narażania swojej prywatności.

4. Zarabiaj pieniądze zakładając pensjonat

Taca na łóżko i śniadanie

Czy masz ochotę na najlepszą pracę w domu? Mieszkasz w popularnej okolicy? Lubisz poznawać wielu nowych ludzi?

Jeśli tak, możesz rozważyć prowadzenie pensjonatu. Jest to długoterminowy program zarabiania pieniędzy dla tych, którzy są gotowi podjąć prawdziwe zobowiązanie i musisz być bardzo dobrze przygotowany, zanim się do niego zabierzesz – ale zrób to dobrze, a możesz być na dobrej drodze do zarobku.

Możesz zarobić od kilkuset do kilku tysięcy funtów miesięcznie, w zależności od tego, gdzie mieszkasz i ile masz pokoi.

Może się to wydawać marzeniem, ale prowadzenie pensjonatu to ciężka praca. Na początku będzie to wymagało dużo wysiłku, więc rozważ to w pełni, zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje. Jednak robienie tego jako zespół znacznie ułatwi! Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak prowadzić B&B tutaj.

5. Zamiana domów na darmowe wakacje lub siedzenie w domu

Zamiana domów dla par

Jeśli jesteście parą, która chce razem zwiedzać kraj (lub świat), zamiana domów może być rozwiązaniem dla Was – to świetny sposób na tanie wakacje lub dłuższe podróżowanie, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnego zakwaterowania.

Główną zaletą zamiany domów jest to, że osoba, z którą się zamieniasz, może mieszkać w dowolnym miejscu na świecie, więc podczas gdy ona kieruje się do twojego mieszkania w Londynie, Edynburgu lub Slough, możesz lecieć do jej domu w Australii, Francja, Włochy czy Stany Zjednoczone.

Dowiedz się, jak zorganizować wakacje z zamianą domów tutaj.

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, możesz zamiast tego spróbować siedzieć w domu ze swoim partnerem.

Nie przynosi dużych dochodów – płaca jest minimalna, a praca raczej nie jest regularna – ale jest to dobry sposób na zarobienie trochę pieniędzy na boku i być może dobrą zabawę podczas pracy.

Nie wszystkie agencje zajmujące się domem płacą, więc do stałej pracy zarejestruj się w renomowanej agencji, np Zaufane opiekunki.

Dowiedz się więcej o zarabianiu pieniędzy siedząc w domu tutaj.

6. Zarabiaj opiekując się zwierzętami

Para z małym psem

Jeśli jesteście parą kochającą zwierzęta, opieka nad zwierzętami może być łatwym i przyjemnym sposobem na zarabianie pieniędzy – zwłaszcza jeśli nie możecie mieć własnych zwierząt.

Opiekunowie zwierząt opiekują się zwierzętami ludzi podczas ich nieobecności w domu. Prawdopodobnie będziesz musiał odwiedzać dom kilka razy dziennie, zazwyczaj od 30 minut do godziny, więc ty i twój partner możecie zmieniać się na zmianę.

Opiekunowie zwykle pobierają opłatę za zwierzę za godzinę, ale można wprowadzić tygodniowe stawki lub zniżki dla wielu zwierząt. Ceny wahają się od około 6 GBP za wizytę do 15 GBP. Jeśli możesz zorganizować opiekę nad wieloma zwierzętami domowymi pod różnymi adresami w ciągu dnia, możesz zacząć regularnie zarabiać dobre pieniądze.

Po prostu rejestrując się na stronie internetowej zajmującej się opieką nad zwierzętami, możesz reklamować swoje usługi tysiącom właścicieli zwierząt domowych miesięcznie. Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, dlaczego nie spróbować uścisk dłoni, DogBuddylub Szalone szczekanie?

Z futrzanymi przyjaciółmi, którzy tylko czekają na trochę miłości i uwagi, jest to prawdopodobnie jeden z najzabawniejszych pomysłów dla par na wspólne zarabianie pieniędzy.

Zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem dotyczącym zarabiania pieniędzy na siedzeniu zwierzaka tutaj.

7. Zarabiaj odpowiadając na telefon

Dojrzały mężczyzna za pomocą telefonu komórkowego

Czy wiesz, że możesz zarabiać na odbieraniu telefonów?

Możesz – opcje obejmują przyjmowanie zamówień klientów, przekazywanie połączeń do linii biznesowych lub odbieranie wiadomości lub organizowanie spotkań. Pomyśl o tym jak o pracy, którą może wykonać Wirtualny Asystent (VA).

Jeśli zamierzasz być w domu przez cały dzień i móc odbierać telefony, to dobrze się nadajesz – ale jeśli musisz dużo przebywać poza domem, to nie zadziała. Musisz tam być, aby odbierać połączenia, których Twoi klienci nie mogą.

Jako para możecie na zmianę odbierać telefony, a nawet dawać sobie nawzajem zmiany, aby jedna osoba mogła wyskoczyć, podczas gdy druga zostaje.

Jest problem, jeśli masz małe dzieci lub psa, ponieważ będziesz potrzebować absolutnej ciszy podczas odbierania połączeń lub możesz wydawać się nieprofesjonalny.

Ten sposób na zarabianie pieniędzy jest szczególnie odpowiedni dla par, które mają dużo wolnego czasu i niewiele zobowiązań.

Powiedziawszy to, nadal możesz mieć większą elastyczność niż w przypadku większości pełnoetatowych prac recepcjonistki. Kiedy telefon nie dzwoni, będziesz miał czas na zajęcie się obowiązkami domowymi lub innymi projektami.

Kliknij tutaj lub wszystkie tajniki zarabiania pieniędzy na odbieraniu telefonów.

8. Załóż własną firmę sprzątającą

Para sprzątanie kuchni razem

Myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać podwójnym aktem sprzątania?

Ludzie zawsze potrzebują sprzątania i może to być dobry sposób na zarabianie pieniędzy w wolnym czasie, jeśli masz elastyczne godziny pracy lub możesz zrezygnować z weekendów.

Założenie własnej firmy jako sprzątaczka może być dobrym dodatkowym źródłem dochodów, ale przy twardych, wysokich standardach i odrobinie szczęścia możesz zobaczyć, że stanie się to biznesem na pełny etat.

Możesz najpierw zapytać rodzinę i przyjaciół, czy potrzebują środka czyszczącego. W ten sposób oboje poczujecie pracę i standardy, których ludzie zazwyczaj oczekują. (Ostrzeżenie o spoilerze: ludzie zwykle mają znacznie wyższe standardy czystości, jeśli za to płacą.) Pomoże ci to również w uzyskaniu rekomendacji lub referencji, gdy reklamujesz się publicznie.

Ludzie chcą, aby ich domy były sprzątane podczas pracy, więc jeśli ty i twój partner jesteście dostępni w godzinach pracy, będzie to wygodny i najskuteczniejszy sposób na zdobycie dużej ilości pracy. Rozważ sprzątanie biur, a także domów prywatnych.

9. Zarabiaj na prasowaniu

Kobieta prasowająca w salonie/salonie

Czy ty i twój partner spędzacie dużo czasu przed telewizorem?

Jeśli tak, dlaczego nie rozpocząć działalności związanej z prasowaniem w zaciszu własnego domu.

We dwoje duży ładunek można zrobić w połowie czasu i może to być dobry zarobek (pamiętaj, że będziesz potrzebować dwóch desek do prasowania i dwóch żelazek).

Zapotrzebowanie na wydajne i wysokiej jakości usługi prasowania jest niezwykle duże, więc musisz być w stanie prasować w wysokim standardzie i mieć niezbędne rzeczy: dobre żelazko i deskę do prasowania. Możesz również zastanowić się, w jaki sposób utrzymasz ubrania w dobrym stanie po zwróceniu ich klientowi: może rozważ plastikowe lub wielokrotnego użytku torby na garnitury, aby uniknąć zagnieceń.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej wskazówek, jak zarabiać na prowadzeniu firmy zajmującej się prasowaniem.

10. Zbieranie/tworzenie i sprzedawanie

Para szuka nagrań, które mogłaby dodać do swojej kolekcji

W MoneyMagpie wymyśliliśmy mnóstwo rzeczy, które możesz zbierać, a później sprzedawać z zyskiem.

Przedmioty, które możesz zbierać, aby zarabiać, to antyki, ubrania, płyty DVD Disneya, zabytkowe komputery, komiksy, skarbonki, telefony i wiele innych.

Cokolwiek chcesz zebrać, dwie osoby są zdecydowanie lepsze niż jedna, jeśli chodzi o znalezienie tych rzadkich przedmiotów kolekcjonerskich, które trudno zdobyć.

Jeśli nie lubisz kolekcjonowania, ale robienie lub pieczenie, jeden partner może wykonywać wszystkie przydatne prace, podczas gdy drugi wprowadza na rynek i sprzedaje. Jeden z was może piec ciasta lub robić biżuterię, podczas gdy drugi jest odpowiedzialny za to, aby produkt dotarł do właściwych klientów.

Bonus: Załóż wspólny blog lub kanał na YouTube

Para za pomocą laptopa razem

Nie uwzględniamy tego wśród naszych głównych propozycji pomysłów dla par na wspólne zarabianie pieniędzy, ponieważ może minąć trochę czasu, zanim blog lub kanał na YouTube będzie lukratywny.

Niemniej jednak, jeśli ty i twój partner jesteście świetnymi gawędziarzami, prowadzicie ciekawe życie, realizujecie niezwykłe hobby lub dużo podróżujecie, dlaczego nie zacząć opowiadać o tym innym ludziom w Internecie?

Korzyści z blogowania lub vlogowania jako para są nieograniczone, ponieważ każdy z was może wziąć odpowiedzialność za różne aspekty treści, skracając czas poświęcony na aktualizację o połowę.

Elżbieta i Raj z Niesamowita fala są doskonałym przykładem pary, która wyrobiła sobie markę jako współpracujący blogerzy podróżniczy.

Jack Morris z DoYouTravel i Lauren Bullen z Gypsea pożądanie, z drugiej strony, każdy z nich prowadzi własne, cieszące się ogromnym powodzeniem blogi, ale wciąż może podróżować i wspólnie realizować swoje hobby związane z fotografią/pisaniem/odkrywaniem. Mając miliony zwolenników, Morris i Bullen byli zapłacił do 7 000 £ za sponsorowany post na Instagramiektóry po prostu pokazuje, co może się wydarzyć, jeśli masz oko do grafiki i trzymasz się tego.

Nie wiesz od czego zacząć zakładanie bloga? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak zarabiać na blogu.

Zadawaj pytania dotyczące zarabiania pieniędzy

Społeczność Magpie jest pełna sprytnych oszczędzaczy i twórców – a teraz masz szansę zadać palące pytania!

Nowa Tablica ogłoszeń MoneyMagpie skupia społeczność Magpie, zespół MoneyMagpie i sprawdzonych ekspertów, aby zapewnić odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zarabiania pieniędzy.

Zajrzyj tutaj i zarejestruj się, aby opublikować nowy wątek lub odpowiedzieć.

[mailpoet_form id="1"]
Close