Written by 2:03 pm Gaming Views: 0

The best Minecraft Christmas builds, seeds, skins, and more

Świąteczne pomysły Minecrafta mogą zamienić Twój świat w zimową krainę czarów, zwłaszcza jeśli znajdziesz ładny, zaśnieżony biom tajgi z przytulną wioską, gotową do wyjścia. Od Skórki do Minecraftanasiona, modyfikacje, konstrukcje i nie tylko, masz mnóstwo zasobów na wyciągnięcie ręki, które sprawią, że twoje nasionko będzie świąteczne.

Mamy modyfikacje Minecrafta, które w niewytłumaczalny sposób pokrywają wypełniony lawą Nether śniegiem, wanilią (na wiele sposobów) budowle Minecrafta, w których możesz mieszkać w okresie świątecznym, a nawet skórki Minecrafta, abyś wyglądał jak część. Niezależnie od tego, jak obchodzisz święta, niezależnie od pogody, gdzie jesteś, czy budujesz nowy, czy istniejący świat, mamy wieśniaków na nartach, miętową trzcinę cukrową i błyszczące choinki – więc oto wszystko, czego potrzebujesz, aby się dobrze bawić Boże Narodzenie w Minecraft to prawdopodobnie król wszystkich gier o budowaniu.

Świąteczne konstrukcje z Minecrafta

Domek z piernika

Minecraft to jedna z najlepszych gier o przetrwaniu, ale jeśli budowanie jest bardziej w Twoim stylu, co jest bardziej świątecznego niż mieszkanie we własnym domku z piernika? W Internecie dostępnych jest kilka różnych samouczków dotyczących budowania domków z piernika, ale większość z nich będzie wymagać shaderów lub modów Minecrafta. Jeśli chcesz pozostać przy klasycznym Minecrafcie, nadal możesz zrobić coś pięknego, używając tylko zasobów waniliowych, jak pokazuje YouTuber Jestem dziki w powyższym samouczku. Dom Słodkie Dom!

Świąteczne konstrukcje z Minecrafta — świąteczna czerwono-zielona karuzela na śniegu

Świąteczna karuzela

Może nie być tutoriala do tego, ale nie możemy nie opublikować tej uroczej świątecznej karuzeli z redditora i Youtube Minecrafter Inventor PWB. Właściwie każdy z Świąteczne konstrukcje z oryginalnego posta byłby idealnym dodatkiem do Twojego świątecznego świata, zwłaszcza pociąg parowy w świątecznych kolorach. Ten jest jednak trochę trudniejszy do zbudowania na podstawie obrazu, więc zalecamy rozpoczęcie od nieco łatwiejszej karuzeli i przejście w górę – czy nie byłby to wspaniały element dekoracyjny w małej wiosce wakacyjnej?

Bożonarodzeniowe konstrukcje z Minecrafta: urocza waniliowa choinka z Minecrafta stoi na śniegu, zwieńczona ametystem

drzewko świąteczne

Chociaż można uzyskać więcej szczegółów w niestandardowych kompilacjach drzew, im są one większe, BlendDigi pokazuje, że większe nie zawsze znaczy lepsze dzięki tej prostej, ale szczegółowej konstrukcji choinki z Minecrafta w stylu Vanilla. Perfekcyjnie zwieńczona blokami ametystu, prawdziwą gwiazdą tego drzewa jest sprytne wykorzystanie ramek przedmiotów i witraży, aby uzyskać efekt bombki w kształcie gwiazdy.

Świąteczne konstrukcje z Minecrafta — małe igloo z kominem zbudowane w grze Minecraft

Przytulne igloo

Jeśli nie możesz znaleźć igloo w swoim świecie Minecrafta (chociaż znaleźliśmy kilka w materiale siewnym poniżej), to dlaczego nie zbudować własnego? Oznacza to również, że możesz postawić swój uroczy i przytulny nowy dom w dowolnym miejscu — na przykład w środku lodowego biomu lub na opustoszałym, zamarzniętym oceanie. A może nawet środek dżungli, to twój świat! Gdziekolwiek postawisz ten prosty dom, zbudowany przez BBlocki Youtuberówupewnij się, że oświetlasz go tylko pochodniami z czerwonego kamienia, ponieważ każde inne źródło światła stopi twoje cenne miejsce zamieszkania.

Bożonarodzeniowe konstrukcje z Minecrafta — przytulny ceglany kominek z wiszącymi na nim pończochami

Przytulny kominek

Jeśli jest jedna rzecz, której potrzebujesz podczas wakacji, to przytulny kominek, który ogrzeje zmarznięte stopy. To kolejny z BBlocks, ale – podobnie jak igloo – można go łatwo dostosować i stworzyć własny. Ten płonący ogień jest całkowicie osiągalny w waniliowym, survivalowym Minecrafcie, ale musisz użyć kodu do edycji Java, aby umieścić te pończochy. Aby uzyskać niewidoczne ramki przedmiotów do powieszenia butów, wpisz „/ daj @p item_frame{EntityTag:{Invisible:1b}}”.

Bożonarodzeniowe budowle z Minecrafta — świąteczna wioska z przytulnymi drewnianymi domami otaczającymi centralną choinkę

Cała wioska wakacyjna

Wreszcie, dlaczego nie przenieść wszystkiego powyżej do jednej gigantycznej wioski wakacyjnej? Możesz też po prostu włączyć niektóre z tych pomysłów do tej wspaniałej konstrukcji stworzonej przez Makko PlanetaMinecraft. Pomimo tego, że Makko komentował od czasu pierwszego przesłania, że ​​planują udostępnić tę mapę do pobrania, tak się jeszcze nie stało, więc musisz po prostu zbudować własną, inspirowaną nimi. Ponownie musisz spróbować pracować z obrazami, ponieważ nie ma samouczka dla tego.

Świąteczne nasiona Minecrafta

Dzięki modom istnieje sposób, aby zamienić wszystkie biomy Minecrafta w lodowe krajobrazy na białe Boże Narodzenie, ale wciąż istnieje kilka oszałamiających nasion Minecrafta naturalnie pokrytych białym materiałem. Sprawdziliśmy poniższe wspaniałe nasiona gry Minecraft pod kątem parzystości wersji, więc chociaż różnią się one nieznacznie, możesz wrzucić te kody do wersji Java lub Bedrock, aby uzyskać prawie takie same wyniki.

Świąteczne nasiona Minecraft — 5488656216511509290: promienie słońca padają na ośnieżone szczyty gór i zamarznięte jezioro

Uczta rzadkich struktur w pobliżu spawnu

Nasionko: 5488656216511509290
Wersja: 1.19 Jawa i Bedrock
Cechy: Śnieżne biomy, plądrujący posterunek, wioski i igloo w pobliżu spawnu

To oszałamiające śnieżne ziarno pojawia się tuż nad wąwozem w zaśnieżonym biomie tajgi, z puszystym, gównianym śniegiem rozciągającym się na południowy zachód, jak okiem sięgnąć. Jednak na północnym wschodzie są to bujne, zielone lasy i biomy tajgi, idealne do kontynuacji w nowym świecie po chłodnym sezonie wakacyjnym.

Jednak nie dlatego tu jesteś, więc trzymajmy się południowego zachodu. Po pierwsze, nie musisz podróżować daleko w tym nasieniu, aby doświadczyć prawdziwych widoków. Odradzasz się tuż obok małej góry, ale nie pozwól, by cię ominęła – wejdź na szczyt, a zobaczysz, jak otwiera się duża, ponura jaskinia naciekowa. Dzięki temu i wąwozowi tuż przy miejscu odrodzenia masz mnóstwo zasobów na wyciągnięcie ręki. Jaskinia naciekowa otwiera się z tyłu na idylliczne, zamarznięte jezioro, a jednocześnie jest to idealne miejsce na świąteczną atmosferę Pomysły na dom z Minecrafta do życia, możesz chcieć przeżyć przygodę trochę dalej niż spawn, aby przeżyć prawdziwe przeżycie.

W takim razie dobrze, że w pobliżu miejsca odrodzenia na x:-200, z:125 znajduje się Posterunek Grabieżców — po prostu upewnij się, że masz trochę broni i zbroi, zanim wyruszysz na ratunek ich uroczym więźniom. Zwycięstwo przypieczętowane (jeśli można nazwać plądrowaniem rabusiów zwycięstwem…), kieruj się dalej na południowy zachód, a natkniesz się na zaśnieżoną opuszczoną (czytaj: zombie) wioskę – być może idealną na horror x świąteczną konstrukcję? Dodając do tych rzadkich struktur, które łączą się ze sobą, to ziarno jest zaśmiecone igloo bliskimi spawnu, ale jeśli szukasz takiego z piwnicą, udaj się do x:-710, z:535 – a jeśli nie wiesz co tam jest, nie będziemy psuć zabawy, ale idźcie zobaczyć (i złote jabłko).

Świąteczne nasiona Minecrafta: zaśnieżona wioska w tajdze znajduje się przed biomem lodowych kolców, z dużymi, niebieskimi słupami lodu wyrastającymi z ziemi

Świąteczne życzenie budowniczego Minecrafta

Nasionko: -2523273666654378975
Wersja: 1.19 Jawa i Bedrock
Cechy: Wioska z lodowymi kolcami i kawałkami zaśnieżonej przestrzeni, na których można budować

Chociaż powyższe ziarno jest idealne do wbudowania, bardziej skłania się ku doświadczeniu w przetrwaniu. Ten jest jego przeciwieństwem i zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przyjemnej rozgrywki, ale jest też idealnym płótnem do realizacji wszystkich świątecznych pomysłów na budowle.

Jeśli planujesz budować w trybie przetrwania, nadal potrzebujesz zasobów i dobrej przewagi, a to ziarno zacznie cię od przytulnej wioski w zaśnieżonej tajdze tuż obok ciebie w miejscu odrodzenia. Ubierz się stamtąd, załóż buty do chodzenia (skórzane) i wyrusz na trekking w przeciwnym kierunku, ponieważ zabierzemy Cię do x: 1350, z: -1970. Po drodze przekonasz się, dlaczego to ziarno jest idealne do budowy, z długimi odcinkami zaśnieżonych równin i zamarzniętych oceanów. W rzeczywistości możesz nawet nie dotrzeć do miejsca, do którego zmierzamy, jeśli po drodze natkniesz się na swoje idealne miejsce.

Jeśli dotrzesz do 1350, -1970, czeka na ciebie kolejna wioska, tym razem na tle biomu Ice Spikes. Ten rzadki biom wygląda po prostu niesamowicie i jest doskonałym miejscem na kilka naprawdę interesujących, fantastycznych budowli, takich jak zimowy zamek czy niebieski smok. Alternatywnie, możesz po prostu wystroić (geddit) wioskę tajgi, przebudowując i dodając nowe domy, które już tam są, i przekształcić ją we własny biegun północny.

Świąteczne skórki Minecrafta — pikselowy rudolf unosi się nad śnieżnym krajobrazem pełnym błyszczących choinek

Świąteczne skórki Minecrafta

Tak jak możesz ogrzać się w prawdziwym świecie, nie zapomnij ubrać swojej skórki Minecrafta z taką samą starannością i uwagą w Boże Narodzenie. Czy to przytulny szalik i czapka, kostium Świętego Mikołaja, czy coś więcej, jest mnóstwo skórek do wyboru na święta – a jeśli jesteś szczególnie kreatywny, możesz nawet stworzyć własną. Jeśli nie jesteś gotowy na wyzwanie, masz do wyboru mnóstwo gotowych skórek dla wersji Java Edition Imię MClub oficjalny Rynek, jeśli grasz na Bedrock. Oto tylko kilka naszych ulubionych.

Skóra Rudolfa

Ten skóra Rudolfa na NameMC jest niesamowicie urocza i chociaż na wyżej wymienionych stronach jest mnóstwo skórek rudolfa, ta bierze świąteczne ciastko. Jeśli nie sądzisz, że może być lepiej, są nawet warianty, takie jak chłodny niebieski styl i jeden w czapce Mikołaja.

Świąteczne skórki Minecrafta — uroczy pingwin w wełnianej czapce i szaliku leci nad śnieżnym biomem Minecrafta

Skóra pingwina

Jeśli rudolf nie jest wystarczająco /fajny/, to co z ulubionym nielotem wszystkich, pingwinem. Załóż to uroczo chłodno skóra pingwina i udaj się do najbliższego lodowego biomu, aby spędzić czas z niedźwiedziami polarnymi. Nadal jednak nie zalecamy próbowania walki z futrzastymi bestiami, nie da się ich oszukać prostą skórką awatara.

Świąteczne mody Minecrafta: Nether na Boże Narodzenie, lawa zostaje zastąpiona śniegiem, a szkarłatne i wypaczone drzewa zostają zastąpione słodkimi liśćmi z motywem trzciny cukrowej

Świąteczne mody do Minecrafta

Craftmas zremasterowany

Ten świąteczny pakiet zasobów to prawdziwy prezent. Chociaż wspomnieliśmy powyżej o śnieżnych biomach, nie musisz się martwić Pakiet zasobów Craftmas Remastered zainstalowany, ponieważ cały świat Minecrafta – w tym Nether – jest pokryty śniegiem. Zmień liście na białe, zamień trzcinę cukrową w laski cukierków i umieść prezenty świąteczne, gdzie tylko uznasz to za stosowne. Wieśniacy nie będą już chodzić – oczywiście jeżdżą na nartach. I tak, zgadza się, wspomniałem o The Nether. Zabójcze pustkowie staje się zimową krainą czarów, gdy Netherrack zostaje zastąpione lodem, a nawet biomy Karmazynowego i Wypaczonego Lasu poddawane są zachwycającej przebudowie.

Świąteczne mody Minecrafta: mod Choinka zamienia dęby w świecące choinki pokryte bajecznymi drzewami

Mod Choinka

Pakiet zasobów Choinka przekształca dęby w błyszczące choinki, a ich bajkowe światełka nawet świecą, jeśli masz na wyposażeniu Optifine. Możesz ozdobić swój istniejący świat przetrwania tymi wspaniałymi sosnami, ale pakiet zasobów dodaje również 22 kolorowe bombki, które wymagają zawieszenia kodów na gałęziach za pomocą ramek przedmiotów. Ponieważ można ich używać tylko z włączonymi poleceniami konsoli Minecraft, możesz chcieć ich używać tylko w kreatywnym świecie. Gdy skończysz ozdabiać swoje drzewko, udekoruj je gwiazdą, umieszczając pochodnię z czerwonego kamienia i umieszczając kolorowe prezenty pod jej gałęziami.

Game Pass na PC Game Pass na PC Game Pass na PC Microsoftu 9,99 USD 1 $ (pierwszy miesiąc) Subskrybuj Sieć N otrzymuje prowizję od kwalifikujących się zakupów za pośrednictwem firmy Microsoft i innych programów.

Jeśli grasz w Java Edition, możesz nawet skorzystać z corocznej nagrody, która wprawi Cię w nastrój dawania – zaloguj się 24 lub 25 grudnia, a zauważysz, że Twój świat jest pełen prezentów, ponieważ każda skrzynia zamienia się w zapakowany prezent. Posortuj swój ekwipunek na prezenty pod choinką, rozpal ognisko, aby ogrzać palce u stóp, i rozgość się w Święta Bożego Narodzenia w grze Minecraft.

Jeśli jest ci trochę za zimno, może wolisz spędzić Boże Narodzenie na pustyni z nowymi wielbłądami z gry Minecraft, ale nadal możesz zabrać ze sobą trochę śniegu, używając dyni Minecraft do zbudowania śnieżnego golema. Alternatywnie, jeśli to wszystko wydaje się trochę za dużo pracy w okresie świątecznym, wypróbuj niektóre z naszych ulubionych relaksujących gier lub inne najlepsze gry na PC w te Święta Bożego Narodzenia.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close